ŽIVELNÉ JÁ
SOPKY, OCEÁNY, NÁDHERNÉ PLÁŽE, POSVÁTNÉ OBŘADY, POHYB I KLID, PŘÁTELÉ, SMÍCH A JEDINEČNÉ JÍDLO
 
Je to dobrodružství, sebeobjevování, hluboké žití a milování.
 
Je to cesta vzpomínek, nejen na to, kdo jsme, ale kým můžeme být.
Je to 9 dní opětovného spojení i opětovného zážehu Jiskry…
 
Přidej se ke Karaimi a Michealovi, kteří nás provedou tímto jedinečným průzkumem svého blízkého Já a následně Života samotného.
 
Každý den bude dynamický, tak jak nás bude Karaimi s Michaelem provázet Cestou po Bali, reagující na volání intuice za pomoci rituálů, meditací, ale i dialogem a zrcadlením.
Tato cesta bude naplněna dobrodružstvím, některé dny více než ty další, nezměrnou krásou i hlubokým spojením.
 
Bude o vás postaráno od příjezdu do konce, počínaje dech beroucím ubytováním, vynikajícím jídlem, které rozezní všechny chuťové pohárky (bude místní, bio, zdravé…)
Čas mezi jednotlivými programy může být naplněn tichým rozjímáním, procházkami dolů k zátoce či podél teras rýžových polí.
Toto hluboké pohroužení se do sebe nabídne něco jedinečného, život obohacující cestu vedenou Karaimi a Michaelem, prosycenou hloubkou starobylé balinéské kultury a malebnosti prostředí.
 
O tohle prostě nechceš přijít a my věříme, že se tam s Tebou setkáme!
 
Dobrodružství zahrnuje:
- Ubytování po 8 nocí v nádherném letovisku Svarga Loka
- Na pránu bohatá bio strava, sestavena a připravena naším šéfkuchařem čiré hojnosti, zahrnující každý denspolečnou snídani, oběd a večeři (2 večeře podniknete na vlastní pěst, abyste si mohli vychutnat zdejší mekku tradiční kultury Ubud)
- meditace s Karaimi za úsvitu
- lekce jogypří východu a západu slunce
- okouzlující výhledy na rýžová pole a dech beroucí přírodu
- skupinové diskuze s Karaimi a Michaelem
- léčení zvukem hudební skupiny Starry Night
- posvátné geometrie navržené a rituálně postavené Michaelem
- poutě k posvátným chrámům Bali
- denní výlety na pláže Bali
- pěší výlet k říčním vodopádům
- výstup na sopku horu Batur při východu slunce
- 1 léčevá balinéská masáž
- úvodní a závěrečný očistný obřad s tradičními balinéskými léčiteli
 
Ubytování: letovisko Svarga Loka
http://www.svargalokaresort.com/
 
Vždy věnujeme velkou pozornost nalezení takového místa, které bude podporovat prožitek přímo a naplno.  Protože každý „ponor do sebe“, který nabízíme, má svůj charakter (a potřeby, které mají být napněny). Každé místo, které zvolíme má své jedinečné kvality. Když jsem se Sashou kráčel okolo pozemků Svarga Loka, okamžitě jsme cítíli TO JE ONO. Věděli jsme, že místo je jen kousek od středu města Ubud, v posvátném údolí řeky Camphunam, a je skvěle umístěné pro snadné odjezdy na pláže i do hor.
Co jsme nevěděli, že má elegantní moderní a čisté pokoje, řadu zákoutí pro klidné rozjímání i důvěrné hovory či meditace, okouzlující výhledy do údolí a rýžová pole, řadu venkovních i vnitřních prostor pro cvičení jogy či lenošení.
 
A tady jsou slova majitelů letoviska:
Původ našeho názvu byl inspirovánhinduistickým eposem Mahabharata, který popisuje Svarga Loka, jako „Království Dobra“- nebeský ráj pro hinduistické Bohy. S pokorou jsme se snažili vytvořit tento „ráj“ v naší lokalitě. Svarga Loka leží na březích krásné řeky Campuhan v městě Ubud. Naše letovisko nabízí široký výběr luxusního ubytování, stejně tak, zázemí pro wellness, relaxaci, stolování, jogu i meditaci. At už hledáte welness dovolenou, pobyt v soukromí nebo prožitky balinéské kultury a relaxaci v přátelské atmosféře, letovisko Svarga Loka na vás čeká. Vítejte v „Království Dobra“
 
Strava:
Věříme v Hypokratovo rčení, „nechtjídlo je ti lékem“, a věnujeme tak velkou péči menu prvotřídní kvality, spojenému s hlubokým prožitkem chutí během pobytu. Jídlo je většinou místní, bio, vegetariánské (lze zvolit ryby a drůbež), připravované s láskou naší balinéskou Ibu (matkou). Každý pokrm je skutečným prožitkem hojnosti. K snídani je nabízen široký výběr ovoce, celozrného pečiva, pomazánek, vajec, čerstvé ovocné a zeleninové džusy a smoothie.
Oběd a večeře jsou tématicky laděné do chutí regionů Bali, Indonésie, Thajska či Japonska.  Nebudete odjíždět zklamáni, naopak si obohatíte svůj jídelníček o řadu nových pokrmů a ingrediencí.
 
Cena a registrace:
Nabízíme 2 varianty ubytování, rezidenční (sdílený pokoj) či soukromý pokoj.
Obě varianty jsou s plnou penzí, kromě následujících vyjímek:
Přihláška nezahrnuje transfery z letiště a poplatky za víza. Poskytneme vám všechny potřebné informace a podporu pro úhradu těchto nákladů.
Je třeba se přihlásit a zaslat email na Pure Immersioninfo@pureimmersions.com
 
Cena:
Registrace v předtermínu: zvýhodněná registrace „ranní ptáče“ musí být zcela uhrazená do 27. srpna 2015
Soukromé ubytování $2,795
Sdílené ubytování : $1,795
 
Standardní registrace:
Soukromé ubytování $2,995
Sdílené ubytování : $1,995
 
  Případné dotazy směřujte na email: info@pureimmersions.com